Język:

Zobacz nas na Facebooku

Personel

Grupa INDUTEC jest obecna na rynku europejskim od ponad 40 lat oferując kompleksowe usługi przemysłowe wraz z bogatym doświadczeniem we wszystkich obszarach ich działania.

Szybka, dostosowana do warunków i skuteczna realizacja zleceń, przy wsparciu osoby do kontaktu na miejscu, stanowi podstawę naszego działania. Wysokospecjalistyczne urządzenia produkcji przemysłowej nie pozwalają na długie przestoje. Naszych pracowników, partnerów i prowadzonych działań wyróżnia zakres świadczonych usług ukierunkowany na indywidualne potrzeby Klienta.

Zawsze w pogotowiu – 365 dni w roku – przez całą dobę, niezawodne i dostosowane do Twoich potrzeb!

Dla ciągłego kontynuowania tych celów, szczególne znaczenie mają dla nas Nasi pracownicy! 3000 zaangażowanych pracowników tworzących trzon naszej załogi oferują naszym Klientom każdego dnia wszechstronny zakres usług.

Ponieważ cenimy, stawiamy cele i promujemy naszą załogę, trwała inwestycja w zasoby ludzkie nabiera szczególnego znaczenia. Długotrwała, oparta na doświadczeniu integracja z miejscem pracy, stale planowany rozwoju naszych pracowników jak również tworzenie nowych miejsc pracy uzupełniają się nawzajem i stanowią stosowaną przez nas praktykę zatrudnienia.

Nowi pracownicy – możliwości zatrudnienia

Tworzymy doświadczony i zaangażowany zespół, nakierowany na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów. Naszym zadaniem jest wspieranie Klientów w ich działaniach oraz opieka nad całym procesem logistycznym.

Indywidualny plan szkoleń wspiera wdrożenie i ułatwienie startu w grupie INDUTEC. Przedstawia on szczegółowy zarys konkretnych zadań dla każdego stanowiska i obejmuje wszystkie czynności, które są potrzebne do samodzielnego radzenia sobie z głównymi zadaniami.

Zaufali nam