Język:

Zobacz nas na Facebooku

Certyfikacje i ubezpieczenia

Certyfikowana jakość – kontrola i bezpieczeństwo 

Polityka naszej firmy wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym dążeniu do spełnienia wszelkich wymogów prawnych. Wydajne systemy zarządzania jakością, opracowane i wdrożone zgodnie z międzynarodową normą  ISO 9001:2008 umożliwiają nam ciągłe doskonalenie naszej skuteczności na drodze do realizacji naszej misji, procedur i zasad kontroli jakości.

Z myślą o bezpieczeństwie świadczonych usług podstawę naszej pracy tworzą przepisy dotyczące zapobiegania wypadkom, przepisy i regulaminy związków zawodowych, rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa w procesie produkcji, rozporządzenie dotyczące bezpieczeństwa pracy, ustawa o ustroju zakładów pracy, ustawa o zapobieganiu chorobom zakaźnym, rozporządzenie o materiałach niebezpiecznych, przepisy ogólne w zakresie ochrony przed promieniowaniem, rozporządzenie o ochronie przed awariami, ustawa o ochronie pracy młodocianych, kodeks wykroczeń.

Posiadane zaświadczenia dokumentujące nasze liczne certyfikacje stanowią potwierdzenie dbałości naszego przedsiębiorstwa o zapewnienie jakości, jak i dążenia do oferowania naszym klientom jak najbardziej optymalnych rozwiązań. Niezawodny i utrzymujący się na wysokim poziomie jakości świadczony przez nas kompleksowy zakres usług podlega w ten sposób naszej ciągłej weryfikacji.

Indutec posiada certyfikację Provinzial i TÜV Rheinland

Warto zaufać certyfikowanym usługom oraz skorzystać z szerokiej palety znakomitej jakości usług oferowanych przez firmę INDUTEC. Regularne szkolenia i certyfikacje zapewniają utrzymujący się wysoki poziom przemysłowych usług czyszczenia i serwisowania we wszystkich obszarach.

Nasze certyfikacje

Zaufali nam