Język:

Zobacz nas na Facebooku

IWAGO Dzisiaj

Poprzez stałe poszerzanie zakresu świadczonych usług, grupa przemysłowa INDUTEC, której roczna wysokość sprzedaży wynosi około 120 milionów Euro, skupiająca ponad 30 filli i oddziałów na terenie Niemiec, Holandii, Belgii, Polski, Portugalii i Hiszpanii zalicza się aktualnie do firm o liczącej się, ugruntowanej pozycji rynkowej w branży usług przemysłowych na terenie całej Europy.

Wraz z naszą załogą liczącą 4000 pracowników gotowych do podjęcia się głównych jak i dodatkowych prac, ukierunkowanych na działania wymagające silnej motywacji, oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia i konserwacji urządzeń produkcyjnych w przemyśle hutniczym, metali szlachetnych, budowy maszyn, motoryzacyjnym, tekstylnym, chemicznym, papierniczym i drukarskim oraz w branży żywieniowej i spożywczej.

Nasz szeroki wachlarz usług dedykujemy odbiorcom z branży przemysłowej, w tym motoryzacyjnej, browarniczej, piekarniczej, energetyki zawodowej, instalacji chemicznych i budowy maszyn, aż po branżę spożywczą. Dodatkowo, naszym Klientom proponujemy krótko- jaki i długoterminowe oferty na świadczenie usług oraz usługi pogotowia technicznego na wypadek awarii lub konieczności wdrożenia rozwiązań z zakresu zarządzania kryzysowego.

Nasze przedsiębiorstwo, a także pracowników i działania cechuje elastyczność w dopasowaniu rozwiązań, ukierunkowanie na potrzeby Klienta, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwanych przez niego zastosowań.

Fundament, na którym bazujemy zawsze opiera się na zasadzie:

To Klient znajduje się w centrum naszej uwagi!

Siebie samych widzimy tutaj również w roli partnera integrującego się z procesem produkcyjnym Klienta, współpracującego z nim w zakresie ciągłego usprawniania i unowocześniania procesu zarządzania oraz prowadzącego działania na korzyść i rzecz Klienta. Nasz cel: Czyszczenie i serwis na najwyższym poziomie!

Miarą, którą mierzymy efekty naszej pracy jest nieograniczone i trwałe zadowolenie Klienta. Kompleksowe procesy usługowe, najnowsze technologie i metody, kwalifikacje załogi oraz stabilnie rozwijane zarządzanie jakością sprawiają, że zawsze można na nas polegać.

Naszą ofertę możemy dopasować do Klienta pod każdym względem, dysponując pakietem usług lub pojedynczym rozwiązaniem – tym samym zwracamy uwagę na szczególne warunki i wymagania naszego Klienta. Naszym Klientom oferujemy również oparte na doświadczeniu kompleksowe usługi o szerokim spektrum zastosowań – są one zasługą naszej wysoko wyspecjalizowanej kadry, wynikiem ukierunkowanych na potrzeby naszego Klienta nowinek technicznych, opracowywanych na podstawie własnych badań i dodatkowo popartych patentami.

Certyfikaty i atesty posiadane przez naszą Spółkę, obejmujące procesy i metody pracy naszych pracowników (ISO 9000:2000, Specjalistyczny zakład utylizacji odpadów, Specjalistyczny zakład zgodnie z ustawą o gospodarce wodnej, certyfikacja SCC) stanowią podstawy koncepcji działania naszego przedsiębiorstwa i codziennych podejmowanych czynności.

Dbamy, aby kwalifikacje naszego personelu pozostawały zgodne z najbardziej aktualnymi standardami:

  • Systematyczne zapewnienie szkoleń ogólnych i opartych na indywidualnych zadaniach
  • Okresowe badania lekarskie zgodne z G 1.4/2/8/20/25/26.3/30/32/40/41
  • Kursy szkoleniowe z zakresu stosowania urządzeń do oddychania
  • Kursy szkoleniowe z zakresu urządzeń wysokociśnieniowych (teoria i praktyka)
  • Kursy SCC i egzaminy zgodnie z pkt. 3.2 i 3.3
  • Posiadający odpowiednie kwalifikacje operatorzy wózków widłowych, specjaliści BHP

Wszystkie instrukcje dotyczące bezpieczeństwa są rejestrowane w paszporcie bezpieczeństwa i dokumentacji dostępnej na miejscu.

Zaufali nam