Język:

Zobacz nas na Facebooku

Aktualne
oferty pracy

Szukasz firmy która stawia na rozwój i umiejętności personalne?

Dobrze trafiłeś!

Skontaktuj się z Nami przez formularz rekrutacyjny lub po prostu wyślij swoje CV – odezwiemy się!

Aktualnie dostępnych ofert pracy: 1

Nazwa stanowiska

Miejsce zatrudnienia

Grupa docelowa

Forma umowy

Praca na terenie NIEMIEC i HOLANDII

Niemcy, Holandia

Umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów/ kandydatki do pracy w :

NIEMCZECH i HOLANDII

Zakres obowiązków:

Praca na produkcji (praca na stanowiskach produkcyjnych w fabryce samochodów oraz innych zakładach)

Praca w serwisie przemysłowym (specjalistyczne i kompleksowe czyszczenie przemysłowe np. czyszczenie kotłów i elementów nawęglania w elektrowni, odkurzanie, czyszczenie przy użyciu narzędzi manualnych oraz elektronarzędzi)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia ( uzależnione od kwalifikacji oraz rodzaju wykonywanej pracy)
  • Partycypacja w kosztach transportu i zakwaterowania
  • Ciekawą pracę w ramach międzynarodowej organizacji

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Znajomość języka niemieckiego- mile widziana
  • Posiadanie prawo jazdy kat. B,C będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, sumienność i rzetelność

Oferta dla osób z całej Polski!!!

Masz pytania? Skontaktuj się!

(32) 216 90 59, 0 789 457 868
email: biuro@iwago.pl

    Dane osobowe

    Miejsce zamieszkania

    Adres zameldowania
    Adres korespondencyjny
    Adres korespondencyjny jest inny niż adres zameldowania

    Wykształcenie i umiejętności

    Ukończona szkoła
    Prawo jazdy
    Znajomość języków obcych

    Uprawnienia, dodatkowe kwalifikacje
    Elektryczne
    TAKNIE
    Wózki widłowe
    TAKNIE
    Ślusarz
    TAKNIE
    Spawacz
    TAKNIE
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji, a także zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności dotyczącą procesu rekrutacji. Polityka dostępna tutaj >>.

      Załącznik

      Przeglądaj

      Zaufali nam