Język:

Zobacz nas na Facebooku

Historia

INDUTEC i IWAGO – Czysta perfekcja

INDUTEC i IWAGO – stabilna, zarządzana rodzinnie grupa przedsiębiorstw z siedzibą w Kerpen – działa od ponad 40 lat jako międzynarodowy dostawca profesjonalnych świadczeń dla przemysłu o dużej kompetencjach technicznych w zakresie usług przemysłowych, czyszczenia przemysłowego, obsługi i konserwacji, jak również wielu innych usług.

Jej korzenie sięgają roku 1969, założycielami spółki o nazwie Stein & Müller GmbH o rodzinnym charakterze byli Panowie Herbert Stein i Karl-Heinz Müller – firma początkowo zajmowała się serwisowaniem urządzeń i czyszczeniem maszyn i urządzeń. Po śmierci Karla-Heinza Müllera, działalność grupy naszych spółek jest nadal kontynuowana pod ścisłym nadzorem jej udziałowca i założyciela Herberta Steina.

Każdy z ojców założycieli – Karl-Heinz Müller, a w szczególności Herbert Stein – samodzielnie świadczyli usługi na terenie zakładów swoich Klientów, wykorzystując ku temu własne jak i częściowo również dostępne na terenie zakładu urządzenia, wkładając siłę własnych rąk w kamień węgielny, który stał się fundamentem imponującego rozwoju naszej grupy przemysłowej. To zdobyte bezcenne doświadczenie i forma ładu korporacyjnego nadal charakteryzują naszą kulturę korporacyjną.

 • Co w IWAGO

 • 2018

  Pierwszy polski satelita komercyjny „Światowid” wyruszy w przestrzeń kosmiczną w 2018 roku z platformy pływającej na Oceanie Spokojnym.

  Iwago podbija rynek usług!

 • 2017

  Donald Tusk po raz drugi zostaje szefem Rady Europejskiej.
  Donald Trump odwiedza Polskę.

  Podpisanie długofalowego kontraktu i rozpoczęcie kompleksowych usług z zakresu bieżącego utrzymania czystości pomieszczeń produkcyjnych oraz czyszczenia hydrodynamicznego dla światowego potentata z branży chemicznej.

 • 2016

  Wizyta Papieża Franciszka w Polsce.
  Szczyt NATO w Polsce.

  1.XII.2016r. powstanie Oddziału Spółki na Śląsku przy
  ul. Łuczników 1 w Gostyni i zintensyfikowanie wykonywania usług poza granicami kraju – w Niemczech i w Holandii.

 • 2015

  "Ida" w reż. Pawła Pawlikowskiego z odtwórczynią głównej roli – Agatą Trzebuchowską uhonorowana Oskarem, nagrodą Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny".

  Rozpoczęcie współpracy ze światowym liderem rynku technologii pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu.

 • 2014

  Powstanie w Polsce w gm. Kodeń opatentowanej przez Waldemara Piskorza pierwszej na świecie elektrownia wiatrowej... bez wiatraków!

  Rozszerzenie palety usług o usługi budowlano-remontowe

 • 2013

  Zakończenie Projektu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Inteligentne pancerze pasywne z zastosowaniem cieczy reologicznych ze strukturami nano”.
  Polscy naukowcy pod kierunkiem prof. Marcin Leonowicz z Wydziału Inżynierii Materiałowej PW. opracowali ciecz, która w chwili uderzenia, w ułamku sekundy, twardnieje.
  Ciecz zachowuje swą konsystencję tak długo, jak długo nie zostanie energicznie zmieszana. Potem na chwilę przyjmuje właściwości ciała stałego, by ponownie wrócić do swojej pierwotnej postaci.

  Zwiększenie spektrum działalności o branżę farmaceutyczną i górniczą.

  Rozszerzenie palety usług o czyszczenie i dezynfekcję suchą parą.

 • 2012

  Polska wraz z Ukrainą organizuje Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

  Zwiększenie spektrum działalności o branżę obróbki drewna.

  Uzyskanie Certyfikatu o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniający do świadczenia usługi pracy tymczasowej.

 • 2011

  Energetyczny Przetwornik Akumulacyjno-Rozpraszający polskiego wynalazcy i konstruktora Lucjana Łągiewki umożliwiający zredukowanie skutków zderzeń nawet o 90% okrzyknięty najlepszym na świecie wynalazkiem pierwszej dekady XXI wieku.

  Zintensyfikowanie prac z zakresu czyszczenia hydrodynamicznego.

  Rozszerzenie palety usług o precyzyjne malowanie maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych.

 • 2010

  Opracowanie technologii produkcji grafenu - włókna węglowego twardszego kilkaset razy bardziej od stali - na skalę przemysłową przez polski zespół ekspertów z warszawskiego Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych (ITME).

  Zmiana adresu siedziby Spółki w Warszawie - Al. Krakowska 110/114 w związku z dynamicznym rozwojem Spółki i zwiększaniem parku maszynowego.

  Zwiększenie spektrum działalności o branżę lotniczą.

 • 2009

  Odkrycie czterech nowych egzoplanet przez polski zespół astronomów związany z prof. Aleksandrem Wolszczanem.

  Zwiększenie spektrum działalności o branże: tekstylną i medialno-telekomunikacją.

  Podpisanie i rozpoczęcie długofalowej współpracy z firmą z branży opakowaniowej jako partner w kompleksowym utrzymaniu czystości hal produkcyjno-magazynowych, maszyn i urządzeń, przestrzeni biurowo-socjalnych oraz przyzakładowego terenu zewnętrznego.

  Wprowadzenie usługi projektowania, wytyczania i malowania oznaczeń poziomych oraz znaków pionowych w zakładach produkcyjnych oraz na terenach przyzakładowych.

  Zmiana adresu siedziby Spółki w Warszawie – ul. Serocka 10

 • 2008

  Zakończenie produkcji Lanos w zakładach FSO w Warszawie

  Iwago czyści po raz ostatni prasy produkcyjne w zakładach FSO w Warszawie.

  Zwiększenie spektrum działalności o branże: budowniczą, gospodarowania odpadami i szkła.

  Rozpoczęcie usług czyszczenia taboru kolejowego – krajowego.

 • 2007

  Polska przystępuje do strefy Schengen

  Zwiększenie spektrum działalności o branże: agd-rtv, elektroniczną, hutniczą, kosmetyczno-higieniczną, motoryzacyjną, przetwórstwa żywnościowego, transportową, tworzyw sztucznych/ gumową.

  O efektach naszych czyszczeń rozpisują się gazety:
  http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,4310703.html

  Rozpoczęcie usług czyszczenia taboru kolejowego – międzynarodowego.

 • 2006

  Wizyta Papieża Benedykta XVI w Polsce

  Zwiększenie spektrum działalności o branże: kolejową, metalową opakowaniową i papierniczą.

  Progresja prac kompleksowego czyszczenia hal przemysłowych i konstrukcji.

 • 2005

  Uroczystości obchodów 25. rocznicy strajków sierpniowych i powstania "Solidarności"

  Pierwsze wykonane prace to specjalistyczne czyszczenie przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii suchego lodu (CO2) i precyzyjne czyszczenie manualne maszyn w branży poligraficznej

 • 2004

  Polska staje się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej

  13.12.2004r. akt założycielski Iwago-Polska Sp. z o.o.
  z siedzibą w Warszawie przy ul. Foksal 18.

Zaufali nam