Język:

Zobacz nas na Facebooku

Nasz zespół

Nasi pracownicy to zespół starannie dobranych osób, których łączy wspólny cel, pasja i zaangażowanie. Zadowolenie naszych pracowników i klientów jest naszym największym priorytetem.
Codziennie wspólnie realizujemy nowe cele, zapewniając satysfakcje naszym klientom.

Do każdego podchodzimy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę zgodnie z oczekiwaniami.

Nasz zespół jest miarą naszego sukcesu.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

 

 

Andrzej Ratka

Prezes Zarządu

+48 32 216 90 59

andrzej.ratka@iwago.pl

Frank Keune

Członek Zarządu

Frank.Keune@indutec-holding.de

Christian Wolf

Członek Zarządu

christian.wolf@indutec-holding.de

Daria Jóźwiak

Dyrektor Handlowy

+48 32 216 90 59

daria.jozwiak@iwago.pl

Joachim Ratka

Kierownik Działu Technicznego

+48 32 216 90 59

joachim.ratka@iwago.pl

Aneta Muras

Specjalista ds. Księgowości

+48 32 216 90 59

aneta.muras@iwago.pl

Betina Jeziorska

Pracownik administracyjny

+48 32 216 90 59

betina.jeziorska@iwago.pl

Katarzyna Ryś

Specjalista ds. Realizacji Projektów

+48 32 216 90 59 +48 511 169 027

katarzyna.rys@iwago.pl

Beata Żółty

Specjalista ds. Realizacji Projektów

+48 32 216 90 59 + 48 513 272 220

beata.zolty@iwago.pl

Agnieszka Ratka

Koordynator ds. Administracji

+48 32 216 90 59 +48 503 307 006

agnieszka.ratka@iwago.pl

Dorota Węgrzynowicz

Asystentka ds. Kadrowych

+48 32 216 90 59

dorota.wegrzynowicz@iwago.pl

Grzegorz Kowalczyk

Przedstawiciel Handlowy

+48 32 216 90 59 +48 573 110 521

grzegorz.kowalczyk@iwago.pl

Paweł Lachowski

Magazyn

+48 32 216 90 59

pawel.lachowski@iwago.pl

Zaufali nam