Język:

Zobacz nas na Facebooku

Nasz zespół

Nasi pracownicy to zespół starannie dobranych osób, których łączy wspólny cel, pasja i zaangażowanie. Zadowolenie naszych pracowników i klientów jest naszym największym priorytetem.
Codziennie wspólnie realizujemy nowe cele, zapewniając satysfakcje naszym klientom.

Do każdego podchodzimy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę zgodnie z oczekiwaniami.

Nasz zespół jest miarą naszego sukcesu.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

 

 

Andrzej Ratka

Prezes Zarządu

+48 32 216 90 59

andrzej.ratka@iwago.pl

Daria Jóźwiak

Dyrektor Handlowy

+48 32 216 90 59

daria.jozwiak@iwago.pl

Joachim Ratka

Kierownik Działu Technicznego

+48 32 216 90 59

joachim.ratka@iwago.pl

Aneta Muras

Specjalista ds. Księgowości

+48 32 216 90 59

aneta.muras@iwago.pl

Magdalena Dobroś

Specjalista ds. Księgowości

+48 32 216 90 59

magdalena.dobros@iwago.pl

Katarzyna Ryś

Specjalista ds. Realizacji Projektów

+48 32 216 90 59 +48 511 169 027

katarzyna.rys@iwago.pl

Katarzyna Dziwoki

Specjalista ds. Realizacji Projektów

+48 32 216 90 59 +48 510 163 271

katarzyna.dziwoki@iwago.pl

Teresa Orlik

Specjalista ds. Realizacji Projektów

+48 32 216 90 59 + 48 513 272 220

teresa.orlik@iwago.pl

Agnieszka Ratka

Koordynator ds. Administracji

+48 32 216 90 59 +48 503 307 006

agnieszka.ratka@iwago.pl

Dorota Węgrzynowicz

Asystentka ds. Kadrowych

+48 32 216 90 59

dorota.wegrzynowicz@iwago.pl

Beata Tyrała

Sekretariat

+48 32 216 90 59

beata.tyrala@iwago.pl

Paweł Lachowski

Magazyn

+48 32 216 90 59

pawel.lachowski@iwago.pl

Marlena Redosz

Asystentka ds. Realizacji Projektów

+48 32 216 90 59

marlena.redosz@iwago.pl

Zaufali nam